SİPARİŞ VE KARGO

Siparişiniz, satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra, siparişinizin işlem sırasına göre 2-5 iş günü içerisinde, sipariş aşamasında belirttiğiniz kargo şirketine teslim etmektedir.

Siparişinizin kargo’ya verildiği gün içerisinde tarafınıza elektronik posta ve SMS ile kargo takip numaranız gönderilecektir. Kargo takip numaranız aracılığı ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargonun teslim süresi 1 – 5 iş günüdür. Mobil bölgelerde teslim süresinin biraz daha uzun olabileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kampanya dönemimizde siparişinizin teslim süresi farklılık gösterebilir. Ürünlerimize gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.


DEĞİŞİM VE İADE

Aşağıda belirtilen iade ve değişim şartları sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerinizde geçerlidir.

İnternet alışverişlerinizde, 15 gün iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. “Almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, tadilat yapılmamış, deforme edilmemiş ürünler olması, etiketi üzerinde olması ve fiş/faturası ile birlikte ürünü kullanmadan” iade etme ve/veya değiştirme imkanı tarafınıza sunulmaktadır.

İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, 15 gün içerisinde faturası veya sevk irsaliyesi ile fatura tutarı üzerinden mağazalarımızdan yapabilirsiniz (İade işlemleri mağazalarımızda yapılmamaktadır). Ya da iade ve değişim işlemlerinizi sevk irsaliyesinin arka kısmında bulunan iade formunu doldurarak Yurtiçi Kargo ile iade adresine gönderebilirsiniz. Eğer sevk irsaliyesini kaybettiyseniz, bir kağıda okunaklı olarak sipariş numaranızı, ad/soyad-iletişim bilgilerinizi ve iade nedeninizi yazarak gönderebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Firma Üründe, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, ambalajda açılma, ve sair durumları tespit ettiği hallerde, ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür


İADE

İade edilen ürün kargonuz depomuza ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade kabul işleminiz 7 (YEDİ) İŞ GÜNÜ gün içerisinde gerçekleştirilir ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilir. İade kargonuzun tarafımızdan teslim alınıp alınmadığını kargo firmasından öğrenebilirsiniz. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız. Ancak, kapıda nakit/kart ile ödemesi yapılan siparişlerin geri ödemesi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde, İade Formu’nu doldurarak, iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri 15 gün içerisinde Yurtiçi Kargo üzerinden 449 659 632 Sözleşme numarası ile ücretsiz olarak BAKİ DALYANCI İÇ GİYİM TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ - Arifiye Mah. Hamamyolu Cad. 36/A ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR adresine gönderebilirsiniz.