• 1974 Yılın’ da Babamız Baba Mesleği olan Terzilik Mesleğini bırakarak, Tuhafiye mağazasını açtı. İç giyim ürünlerinin tanıtılmasında, sergilenmesinde, vitrin düzeninde; birçok yeniliği, özel zevkini de ortaya koyarak geliştirdi. Dıştaki zarafetin ve şıklığın, İç giyime verilen değer ile bütünleşeceğini ortaya koydu. Mesleği ile ilgili her yeniliği takip ederek, çeşitlerini geliştirmesini bildi. 1987 Yılına kadar tamamen aile fertlerinin çalıştığı ilk mağazamız da, ilk satış elemanımızı alarak şubeleşmenin temelini attı ve bunu diğer elemanlar izledi. Mesleğin de seçtiği, iç giyim konusunun, dışına çıkmadan meslek çizgisinin içinde kalmasını bildi.

• 1990 Yılı İç giyime önem verilen ve İthal Çamaşırların popüler olduğu bir yıldı. İthal Ürünlerimizi Sattığımız İkinci Mağazamızı İsmet İnönü Caddesine açtı.

• 1996 Yılın da Mağazalarını bir çatı altında toplayarak Baki Dalyancı Limitet Şirketi’ni kurdu. Bu dönemde, Turizm ve Tatil kavramlarının gelişmesi, mayo firmalarının artması, çeşidin çoğalması, yaz aylarında Mağazalarımız da yoğunluğun artması üçüncü şubeyi gündeme getirdi.

• 1998 Yılının Nisan ayında Şirketimizin üçüncü şubesini Asarcıklı Caddesinde açtı. Mayo ve plaj çeşitlerini ferah ve rahat bir ortamda, görsel olarak müşterilerine sundu. Bütün çeşitlerin askıda oluşu çeşitlerin rahat sergilenmesini, dostlarımızın çeşitlerin tamamını görerek rahat seçim yapmalarını sağladı.

• 2010 Yılın da Espark AVM'de Eskişehirde yerli 2 firmadan biri olarak dördüncü şubemizi açtık. Ve Türkiyede internet üzerinden satışa başlayan sayılı firmalardan biri olduk.

• 2016 yılında Asarcıklı mağazamızı 'MHD Tekstil' markamızla birlikte erkek dış giyim ve takım elbise ürünleri üzerine yeni mağazalaşma konseptimize geçiş yaptık.

• Bugün Hamamyolu, Espark ve bakiicgiyim.com şubelerimizde iç giyim sektöründe, Asarcıklı ve mhdtekstil.com şubelerimizde erkek giyim ürünleri üzerine esnaflık ahlakı ve kaliteli mağazacılık ilkelerimizle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.